NYLOFOR SCREENO LINE LAMEL 250X173CM DONKER HOUT
NYLOFOR SCREENO LINE LAMEL 250X173CM DONKER HOUT
| Code | BF7086325 |
| Code | BF7086325 |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 4054 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Lamellen |
| Reeks | Nylofor Screeno Line |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
Het privacy assortiment Screeno® Line voor 3D panelen, biedt een stijlvolle dimensie aan uw afrasteringssysteem. Afhankelijk van de kleuren die u kiest, kunt u een moderne, discrete en functionele omheining creëren die privacy biedt in uw tuin. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
Het privacy assortiment Screeno® Line voor 3D panelen, biedt een stijlvolle dimensie aan uw afrasteringssysteem. Afhankelijk van de kleuren die u kiest, kunt u een moderne, discrete en functionele omheining creëren die privacy biedt in uw tuin.
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Het privacy assortiment Screeno® Line voor 3D panelen, biedt een stijlvolle dimensie aan uw afrasteringssysteem. Afhankelijk van de kleuren die u kiest, kunt u een moderne, discrete en functionele omheining creëren die privacy biedt in uw tuin.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Lamellen |
| Reeks | Nylofor Screeno Line |
| Hoogte (m) | 1,73m |
| Breedte (m) | 2,5m |
| Kleur | Houtkleur |
| Producttype | Lamellen |
| Reeks | Nylofor Screeno Line |
| Hoogte (m) | 1,73m |
| Breedte (m) | 2,5m |
| Kleur | Houtkleur |