HORIZEN ENKELE POORT 100X180CM ZONDER VULLING
HORIZEN ENKELE POORT 100X180CM ZONDER VULLING
| Code | BF7085065 |
| Code | BF7085065 |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 2461 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Enkele tuinpoort |
| Reeks | Horizen |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
HoriZen draaipoorten zijn ontworpen om uw toegang te beveiligen en te verfraaien. Het gebruikte materiaal is uiterst duurzaam en zal niet rotten of splinteren. |
Beschikbaarheid
HoriZen draaipoorten zijn ontworpen om uw toegang te beveiligen en te verfraaien. Het gebruikte materiaal is uiterst duurzaam en zal niet rotten of splinteren.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)HoriZen draaipoorten zijn ontworpen om uw toegang te beveiligen en te verfraaien. Het gebruikte materiaal is uiterst duurzaam en zal niet rotten of splinteren.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Enkele tuinpoort |
| Reeks | Horizen |
| Breedte (mm) | 1000mm |
| Hoogte (mm) | 1800mm |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |
| Producttype | Enkele tuinpoort |
| Reeks | Horizen |
| Breedte (mm) | 1000mm |
| Hoogte (mm) | 1800mm |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |