CASANET 19.0X19.0MM Ø1.45MM H=101CM L=25M VERZINKT
CASANET 19.0X19.0MM Ø1.45MM H=101CM L=25M VERZINKT
| Code | CAS19-14/10-25 |
| Code | CAS19-14/10-25 |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 37333 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
| Omschrijving |
Casanet® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast verzinkt gaas voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
-
Brussegem
Casanet® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast verzinkt gaas voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Casanet® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast verzinkt gaas voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen.
Toepassing
- Klimplanten
- Professionele toepassingen (bijvoorbeeld bij meubels, ...)
- Bescherming in de tuin (bomen, fruit en groenten)
- Creatieve toepassingen in huis (bijv. pannenhanger, tijdschriftenhouder, ...)
- Bescherming van dieren (bijv. konijnenhok, kippenren)
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet |
| Hoogte (cm) | 101cm |
| Lengte (m) | 25m |
| Kleur | Galva |
| Producttype | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet |
| Hoogte (cm) | 101cm |
| Lengte (m) | 25m |
| Kleur | Galva |