BEKAFOR BEUGEL Ø60MM ANTRACIET (20ST)
BEKAFOR BEUGEL Ø60MM ANTRACIET (20ST)
| Code | BFCOL60A |
| Code | BFCOL60A |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 37853 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Paalbeugel rond |
| Reeks | Bekafor Classic,Bekafor Collfort,Bekafor Essential,Bekafor Screeno Line |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
Brussegem
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Reeks | Bekafor Classic, Bekafor Essential, Bekafor Collfort, Bekafor Screeno Line |
| Producttype | Paalbeugel rond |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |
| Diameter Ø (mm) | 60mm |
| Reeks | Bekafor Classic, Bekafor Essential, Bekafor Collfort, Bekafor Screeno Line |
| Producttype | Paalbeugel rond |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |
| Diameter Ø (mm) | 60mm |