NYLOFOR 3D EXTREME PANEEL 250X193CM RAL7016
NYLOFOR 3D EXTREME PANEEL 250X193CM RAL7016
| Code | BF7087006 |
| Code | BF7087006 |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 4402 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | 3D paneel |
| Reeks | Nylofor 3D Extreme Pes |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
Het Nylofor® 3D systeem is de referentie in de markt. Dit compleet professioneel afrasteringssysteem biedt een optimale en toch stijlvolle bescherming, ongeacht de omgeving en het garantieniveau dat u zoekt. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
Het Nylofor® 3D systeem is de referentie in de markt. Dit compleet professioneel afrasteringssysteem biedt een optimale en toch stijlvolle bescherming, ongeacht de omgeving en het garantieniveau dat u zoekt.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Het Nylofor® 3D systeem is de referentie in de markt. Dit compleet professioneel afrasteringssysteem biedt een optimale en toch stijlvolle bescherming, ongeacht de omgeving en het garantieniveau dat u zoekt.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | 3D paneel |
| Reeks | Nylofor 3D Extreme Pes |
| Hoogte (mm) | 1930mm |
| Breedte (mm) | 2500mm |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |
| Producttype | 3D paneel |
| Reeks | Nylofor 3D Extreme Pes |
| Hoogte (mm) | 1930mm |
| Breedte (mm) | 2500mm |
| Kleur | Antracietgrijs - RAL 7016 |