CASANET PLASTIC 12 Ø0.90MM H=100CM L= 5M GROEN
CASANET PLASTIC 12 Ø0.90MM H=100CM L= 5M GROEN
| Code | CASP12-09/10-05V |
| Code | CASP12-09/10-05V |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 37308 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet Plastic |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
Casanet Plastic® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast gaas, verzinkt en geplastificeerd voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
Casanet Plastic® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast gaas, verzinkt en geplastificeerd voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Casanet Plastic® gaas is multifunctioneel, hoogwaardig gepuntlast gaas, verzinkt en geplastificeerd voor toepassingen in tuin, huis en voor dieren. Eveneens gebruikt voor (semi-) professionele toepassingen.
Toepassing
- Klimplanten
- Professionele toepassingen (bijvoorbeeld bij meubels, ...)
- Bescherming in de tuin (bomen, fruit en groenten)
- Creatieve toepassingen in huis (bijv. pannenhanger, tijdschriftenhouder, ...)
- Bescherming van dieren (bijv. konijnenhok, kippenren)
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet Plastic |
| Lengte (m) | 5m |
| Kleur | Groen |
| Producttype | Landbouwdraad |
| Reeks | Casanet Plastic |
| Lengte (m) | 5m |
| Kleur | Groen |