BEKACLIP PAAL Ø48MM L=250CM RAL6005 GROEN
BEKACLIP PAAL Ø48MM L=250CM RAL6005 GROEN
| Code | BFI25V |
| Code | BFI25V |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 37839 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Paal (rond) |
| Reeks | Bekaclip |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
| Omschrijving |
De Bekaclip® paal is een metalen buispaal met ronde buitenomtrek, voorzien van gaasbevestigingsstrip voor een snelle en eenvoudige plaatsing van residentiële paneelafrasteringen. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
-
Brussegem
De Bekaclip® paal is een metalen buispaal met ronde buitenomtrek, voorzien van gaasbevestigingsstrip voor een snelle en eenvoudige plaatsing van residentiële paneelafrasteringen.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)De Bekaclip® paal is een metalen buispaal met ronde buitenomtrek, voorzien van gaasbevestigingsstrip voor een snelle en eenvoudige plaatsing van residentiële paneelafrasteringen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Paal (rond) |
| Diameter (mm) | 48mm |
| Hoogte (mm) | 2500mm |
| Kleur | Mosgroen - RAL 6005 |
| Reeks | Bekaclip |
| Producttype | Paal (rond) |
| Diameter (mm) | 48mm |
| Hoogte (mm) | 2500mm |
| Kleur | Mosgroen - RAL 6005 |
| Reeks | Bekaclip |