CREAZEN ENKELE POORT 120X150CM RAL7016
CREAZEN ENKELE POORT 120X150CM RAL7016
| Code | BF7069095 |
| Code | BF7069095 |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 398 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Enkele sierpoort |
| Reeks | CreaZen |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
CreaZen is een volledig nieuw spijlenhekwerk met aantrekkelijk design, geïnspireerd op natuurlijke elementen. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
CreaZen is een volledig nieuw spijlenhekwerk met aantrekkelijk design, geïnspireerd op natuurlijke elementen.
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)CreaZen is een volledig nieuw spijlenhekwerk met aantrekkelijk design, geïnspireerd op natuurlijke elementen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Enkele sierpoort |
| Reeks | CreaZen |
| Breedte (mm) | 1200mm |
| Hoogte (mm) | 1500mm |
| Kleuren | Antracietgrijs - RAL 7016 |
| Producttype | Enkele sierpoort |
| Reeks | CreaZen |
| Breedte (mm) | 1200mm |
| Hoogte (mm) | 1500mm |
| Kleuren | Antracietgrijs - RAL 7016 |