PLASITOR H=2.00M L=25M RAL9005
PLASITOR H=2.00M L=25M RAL9005
| Code | PLAS20N |
| Code | PLAS20N |
| Merk | Betafence |
| Referentie | 37736 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Tennisdraad |
| Reeks | Plasitor |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
| Omschrijving |
Het Plasitor® systeem is een vormvast en veerkrachtig afrasteringssysteem bestaande uit geweven gaas met ruitvormige mazen en een efficiënt plaatsingssysteem. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
-
Brussegem
-
Geel
-
Hoogstraten
-
Zedelgem
Het Plasitor® systeem is een vormvast en veerkrachtig afrasteringssysteem bestaande uit geweven gaas met ruitvormige mazen en een efficiënt plaatsingssysteem.
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Beschikbaarheid
-
Brussegem
-
Hoogstraten
-
Zedelgem
Beschikbaarheid
-
Brussegem
-
Geel
-
Hoogstraten
-
Zedelgem
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Het Plasitor® systeem is een vormvast en veerkrachtig afrasteringssysteem bestaande uit geweven gaas met ruitvormige mazen en een efficiënt plaatsingssysteem.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Tennisdraad |
| Reeks | Plasitor |
| Hoogte (cm) | 200cm |
| Lengte (m) | 25m |
| Kleur | Git zwart - RAL 9005 |
| Producttype | Tennisdraad |
| Reeks | Plasitor |
| Hoogte (cm) | 200cm |
| Lengte (m) | 25m |
| Kleur | Git zwart - RAL 9005 |
Andere klanten kochten ook
Beschikbaarheid
-
Brussegem
-
Geel
-
Hoogstraten
-
Zedelgem
Beschikbaarheid
-
Brussegem
-
Geel
-
Hoogstraten
-
Zedelgem